OnePlus’ın yeni modeli renkleriyle göz kamaştırıyor

Çin pazarına sunulacak bir sonraki OnePlus telefonun OnePlus Ace 3 Pro olacağına dair çeşitli raporlar ortaya çıktı. Bu hafta itibarıyla markanın telefonla ilgili resmi tanıtım görsellerini paylaşmaya başlaması bekleniyor. Ancak, telefonun tasarımını ortaya koyan bazı görüntüler zaten Weibo’da paylaşıldı ve bu görüntüler telefonun iki renk seçeneğini gösteriyor.

Weibo’da paylaşılan görseller, OnePlus Ace 3 Pro’ya ilk bakışı sunuyor. Görüntülerin doğruluğu teyit edilemese de, telefonun beyaz ve mavi renk seçenekleriyle geleceğini gösteriyor. Ace 3 Pro’nun arka tarafında yuvarlak bir kamera modülü bulunuyor. Bu modül, OnePlus’ın son amiral gemisi telefonlarında olduğu gibi yan çerçeveyle birleşmiyor. Diğer görsellerde cihazın ön kısmında 1.5K çözünürlüğe sahip kavisli OLED ekran yer alıyor.

Çin metnine göre, Ace 3 Pro’nun ekranı göz korumasını artıracak şekilde geliştirilmiş. Ekran kalitesi, parlaklık, göz konforu, ömür ve akıcılık konularında iyileştirmeler yapılmış ve DisplayMate A+ derecesi elde edilmiş. Cihazın içinde Snapdragon 8 Gen 3 işlemci yer alacak. Görseller ayrıca sol tarafta bir uyarı kaydırıcısı, sağ tarafta ise ses ve güç butonlarının bulunduğunu gösteriyor.

Söylentilere göre OnePlus Ace 3 Pro, 6,100mAh batarya ve 100W hızlı şarj desteği ile gelecek. Cihazın 16 GB LPDDR5x RAM ve 1 TB UFS 4.0 depolama kapasitesine sahip olması bekleniyor. 50 megapiksel, 8 megapiksel ve 2 megapiksel üçlü kamera ünitesi ve 16 megapiksel ön kamera ile geleceği öne sürülüyor. Ancak bu detaylar sızıntıda belirtilmemiş. OnePlus Ace 3 Pro’nun bu özelliklerle kullanıcılarla buluşması bekleniyor. Resmi tanıtımlar yapıldığında daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir